2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – Rozbudowa systemu PACS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - Rozbudowa systemu PACS” w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku”. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja systemu PACS, w ramach którego Wykonawca: 1) wykona aktualizację systemu PACS do nowej wersji przeglądarki diagnostycznej; 2) w ramach rozbudowy systemu PACS dostarczy oprogramowanie: moduł rekonstrukcji 3D, moduł importu badań, moduł udostępniania badań obrazowych w ramach e-konsultacji; 3) zainstaluje i skonfiguruje oprogramowanie w infrastrukturze informatycznej Zamawiającego; 4) udzieli bezterminowej licencji na oprogramowanie; 5) zapewni nadzór autorski i wsparcie przez okres 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał. Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Formularz oferty szczegółowy oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby realizacja przedmiotu zamówienia odbywała się zgodnie z zasadą DNSH („nie czyń poważnych szkód”) dla celów środowiskowych, wynikającą z art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18.06.2020 r. oraz warunków określonych w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/241 z dnia 12 lutego 2021 r. ustanawiającym Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (RRF) oraz wytycznymi dotyczącymi Krajowego Planu Odbudowy, z zachowaniem polityk horyzontalnych, w szczególności z zasadą równości szans i niedyskryminacji.
Interne Kennung: DZP-271-22-U/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisu art. 132 ustawy Pzp oraz na podstawie przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, prowadzonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie: art. 108 ust. 1 ustawy Pzp; art. 109 ust.1 pkt 1), pkt 4) ustawy Pzp; art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014 r.); art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r., poz. 514). Podmiotowe środki dowodowe - oświadczenia lub dokumenty składane na wezwanie Zamawiającego: 1)Załącznik nr 3 - Jednolity Europejski Dokument Zamówienia - JEDZ –xml; 2)Załącznik nr 3a - Oświadczenie wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp;3)Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 oraz art. 108 ust.1 pkt 4 ustawy Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4)Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r., poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; 5)Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;6)Zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;7)Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, sporządzony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;8)Oświadczenie wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 9 do SWZ o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp;9)wykazu dostaw-wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001