2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i transport odpadów komunalnych z terenu Miasta Sokołów Podlaski
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: a) odbieranie odpadów komunalnych, wykazanych w tabeli 1 OPZ, powstałych i zbieranych na nieruchomościach zamieszkałych i niezamieszkałych wyszczególnionych w załącznikach nr 1, 2 i 3 do SIWZ, położonych w granicach administracyjnych Miasta Sokołów Podlaski i ich transport do Zakładu Utylizacji Odpadów w Woli Suchożebrskiej. b) utworzenie i prowadzenie, przez okres trwania umowy jednego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, na terenie miasta Sokołów Podlaski na północny - wschód od ulic: Lipowej, Długiej, Repkowskiej oraz transport odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez Miasto Sokołów Podlaski przy ul. Fabrycznej i utworzonego punktu do Zakładu Utylizacji Odpadów w Woli Suchożebrskiej oraz do innych instalacji wskazanych przez Zamawiającego. 2) Powierzchnia miasta Sokołów Podlaski wynosi 17,5 km kw. Liczba zameldowanych mieszkańców miasta wynosi 18 390 (wg ewidencji ludności, stan na dzień 30.09.2024r.).
Interne Kennung: ZP. 271.3.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: a) odbieranie odpadów komunalnych, wykazanych w tabeli 1 OPZ, powstałych i zbieranych na nieruchomościach zamieszkałych i niezamieszkałych wyszczególnionych w załącznikach nr 8, 9 i 10 do SIWZ, położonych w granicach administracyjnych Miasta Sokołów Podlaski i ich transport do Zakładu Utylizacji Odpadów w Woli Suchożebrskiej. b) utworzenie i prowadzenie, przez okres trwania umowy jednego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, na terenie miasta Sokołów Podlaski na północny - wschód od ulic: Lipowej, Długiej, Repkowskiej oraz transport odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez Miasto Sokołów Podlaski przy ul. Fabrycznej i utworzonego punktu do Zakładu Utylizacji Odpadów w Woli Suchożebrskiej oraz do innych instalacji wskazanych przez Zamawiającego. 2) Powierzchnia miasta Sokołów Podlaski wynosi 17,5 km kw. Liczba zameldowanych mieszkańców miasta wynosi 18 153 (wg ewidencji ludności, stan na dzień 31.10.2025r.).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji