See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Město Velké Bílovice - Dům pro seniory Čejkovská
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v novostavbě domova pro seniory ve městě Velké Bílovice, v ul. Čejkovská. Jedná se o novostavbu pro 18 klientů, vč. technického a provozního zázemí. Jedná se o budovu nepravidelného půdorysného tvaru o jednom podzemním podlaží a dvou nadzemních podlaží s plochou, v části zelenou střechou. Stavba je navržena v tradiční technologii, 1.PP bude z železobetonových a betonových nosných prvků v kombinaci se zdivem, nadzemní podlaží je navrženo z cihelných bloků v kombinaci s železobetonovými nosnými prvky. Budova je navržena s výtahem spojujícím všechna podlaží, současně s možností přepravy lůžek. Vytápění je navrženo teplovodní podlahové s doplňkovými tělesy, zdrojem tepla je trojice TČ vzduch-voda, umístěná na střeše budovy. Na střeše budovy bude rovněž umístěna venkovní klimatizační jednotka VZT a FVE.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215212 Bau von Altersheimen
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 1