See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych” Znak postępowania 515/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Dostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych. 2. Zakres zamówienia - postępowanie podzielono na dwa zadania: Zadanie 1 Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno Zadanie 2 Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz 3. Odbiorca zamawia u Wykonawcy towar z dostawą na koszt i ryzyko Wykonawcy, loco magazyn Odbiorcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. 5. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia i pro-jekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 763935-2025
Interne Kennung: 515/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1: Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 200 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy, cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę, o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2: Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz