2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uhličitan sodný těžký v roce 2026 – Lokalita Dolní Rožínka
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky krystalického uhličitanu sodného těžkého (dále také „zboží“) o celkovém množství 1125 tun (fakturace ve 100 % koncentraci) pro provozní úsek Chemické úpravny včetně dopravy.
Interne Kennung: DIAMO-D350/95657/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313310 Natriumkarbonat
5. Los
Los: LOT-0001