106189-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fernheizungsleitungen – Výměna rozvodů tepla a teplé vody Benešov nad Ploučnicí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýměna rozvodů tepla a teplé vody Benešov nad Ploučnicí
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je Výměna rozvodů tepla a teplé vody Benešov nad Ploučnicí. Nové teplovodní sítě jsou uvažovány v zemi - technologií bezkanálové pokládky potrubí - předizolované flexibilní plně svařitelné potrubí. - montáž potrubí bude provedena proškolenými pracovníky a v souladu s manuálem výrobce potrubí - potrubní trasa bude kladena tak, aby se vpravo vždy nacházelo potrubí výstupní a vlevo zpětné (při pohledu ve směru toku od zdroje) - před započetím výkopových prací je nutno vyzvat správce jednotlivých podzemních sítí k jejich vytyčení! - dojde-li při provádění zemních prací ke kolizi se stávajícími sekundárními topnými kanály, bude zaklopení kanálu odstraněno a stávající potrubí v daném místě zasypáno vrstvou písku (nový rozvod bude položen do pískového lože) - v žádném případě nesmí docházet ke kontaktu PE plášťové trubky předizolovaného potrubí se stávajícími částmi kanálových rozvodů - při prostupu stávajícími šachtami budou vybourány dostatečně velké otvory, aby povrch plášťové trubky byl vzdálen minimálně 100 mm od hran otvorů. Pod předizolovaným potrubím bude vytvořen podsyp v tl. 100 mm. - nad novými trasami podzemního vedení přívodního i zpětného potrubí bude uložena výstražná folie ve vzdálenosti cca 300 mm nad povrchem potrubí - veškeré potrubní rozvody a tvarovky budou opatřeny signalizačními vodiči diagnostického systému potrubí
Interne KennungVýměna rozvodů tepla a teplé vody Benešov nad Ploučnicí
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163120 Fernheizungsleitungen
5. Los
LosLOT-0001