2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie schuldhulpverlening en budgetbeheer
Beschreibung: De gemeente Heerenveen zoekt een softwareoplossing ter ondersteuning van de schulddienstverlening. De applicatie moet het team helpen inwoners effectief te begeleiden richting een schuldenvrije toekomst. Gezocht wordt een backofficeapplicatie, bij voorkeur met klantportaal, die kan koppelen met o.a. BRP, Schuldenknooppunt, VISH en Decos. De oplossing moet klant- en procesinformatie inzichtelijk maken, signaleringen mogelijk maken, procesgericht werken ondersteunen en managementinformatie leveren. Naast wettelijke taken voert de gemeente ook preventieve ondersteuning uit, zoals vroegsignalering en budgetcoaching. Zie 1.6 van de leidraad.
Interne Kennung: 2025-18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze opdracht dient te worden uitgevoerd in overeenstemming met de voorwaarden, eisen en uitgangspunten zoals neergelegd in deze offerteaanvraag en nota’s van inlichtingen, inclusief de bijgevoegde overeenkomst met de GIBIT 2023. Door indiening van uw inschrijving gaat u met deze voorwaarden, eisen en uitgangspunten onverkort akkoord. Dit document en aanhangende bijlagen bevatten definities die zijn terug te vinden in Bijlage 3, Gemeentelijke Inkoopvoorwaarden Bij IT – GIBIT 2023.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1