106252-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen – Bemiddeling en ondersteuning (tijdelijk) hospitaverhuur voor dakloze inwoners
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBemiddeling en ondersteuning (tijdelijk) hospitaverhuur voor dakloze inwoners
Beschreibung- Het vinden van dakloze huurders en inwoners met een kamer over; - Het matchen van “huurder en verhuurder” en zorgen dat er afspraken op papier komen over de woningdeling, zodat de huurder een jaarlang onderdak heeft en beide partijen zo min mogelijk risico lopen; - En bieden van ondersteuning bij betaling huurpenningen Naar schatting €640.000 voor vier jaar.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1