2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę sprzętu medycznego w zakresie kardiologii w ramach projektu „Sercowy Punkt Zwrotny – rozwój infrastruktury kardiologicznej w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie w ramach Krajowej Sieci Kardiologicznej"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w zakresie kardiologii w ramach projektu „Sercowy Punkt Zwrotny – rozwój infrastruktury kardiologicznej w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie w ramach Krajowej Sieci Kardiologicznej". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ .
Interne Kennung: SPZZOZ-ZP/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa sprzętu medycznego w zakresie kardiologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i instalacja sprzętu medycznego w zakresie kardiologii w SPZZOZ w Żurominie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ .