2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding uitvoering Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie
Beschreibung: De scope van de aanbesteding ziet toe op het namens de Aanbestedende dienst faciliteren en uitvoeren van het Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie. De dienstverlening die Inschrijver hiervoor uitvoert ziet toe op de volgende aspecten: • Het opzetten van een portaal (website/applicatie) waar eigenaar-bewoners zich kunnen aanmelden voor de subsidie; • Helpdesk voor de eigenaar-bewoners; • Ondersteuning bij communicatie vanuit de Aanbestedende dienst richting eigenaar-bewoners inzake het nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie en de drie (3) subsidiesporen; • Verwerken aanvragen van de drie (3) subsidiesporen (van in behandeling nemen, toetsen aanvraag en toetsen uitgevoerde isolatiemaatregelen tot en met uitbetaling van de toegekende subsidies en innen van restfacturen); • Laten uitvoeren van isolatiemaatregelen door uitvoerende partijen m.b.t. subsidiespoor 1 ‘Volledige ontzorging’; • Rapportages; • Verantwoording voor de SPUK NIP: o Onde Deze opdracht is niet onderverdeeld in meerdere percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een geschatte opdrachtwaarde van € 210.000,00 exclusief btw. Let op: Aanbestedende dienst is voor de raamovereenkomst verplicht een maximale opdrachtwaarde of maximale hoeveelheid op te nemen. Er is echter een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames, die vooraf niet te kwantificeren is. De Aanbestedende dienst wenst derhalve onderscheid te maken tussen de geraamde opdrachtwaarde (de verwachting) die hierboven is vermeld en de maximale opdrachtwaarde /maximale hoeveelheid van de beoogde raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde is indicatief, bedraagt € 210.000,00 exclusief btw en is gebaseerd op een looptijd van vijf (5) jaar. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 420.000,00 exclusief btw en is ook gebaseerd op een looptijd van vijf (5) jaar. Bij het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan ondersteuningsdiensten omtrent de uitvoering van het Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. Dit geldt in ieder geval in de volgende situaties: 1. Uitbreiding van ondersteunende activiteiten met betrekking tot communicatie richting de doelgroep. 2. Indien er een mogelijkheid komt om subsidie aan te vragen voor een vierde tranche. 3. Binnen tranche 1, 2 en/of 3 extra subsidiegelden beschikbaar komen. 4. WOZ-waarde wijzigingen en meer woningen voor de regeling in aanmerking komen. 5. De behoefte ontstaat VvE-procesbegeleiding in te zetten in de vorm van het faciliteren van de procesbegeleiding in de genoemde fasen (informeren, adviseren, planvorming en uitvoering). 6. De behoefte ontstaat bij Aanbestedende dienst data-analyse en dynamische, digitale 3D woninginformatie inzake isolatie beschikbaar te stellen aan eigenaar-bewoners en eigen organisatie. 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht en die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale waarde van 25 % van het toegekende subsidiebedrag voor tranche 2 en 3. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.