2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa koszul
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, wolnych od wad koszul dla pracowników Zamawiającego, tj. dla drużyn konduktorskich, maszynistów i kasjerów. Opis przedmiotu zamówienia, w tym sposób realizacji zamówienia został zawarty we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PZP1.240.3116.2024