106337-2025 - Ergebnis
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Kompleksowe pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestorstwa zastępczego dla zadania pn. "Przebudowa i docieplenie budynku koszarowego nr 9 i 10 wraz z modernizacją infrastruktury technicznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestorstwa zastępczego dla zadania pn. "Przebudowa i docieplenie budynku koszarowego nr 9 i 10 wraz z modernizacją infrastruktury technicznej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestorstwa zastępczego dla zadania pn. „Kompleksowe pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestorstwa zastępczego dla zadania pn. "Przebudowa i docieplenie budynku koszarowego nr 9 i 10 wraz z modernizacją infrastruktury technicznej i zagospodarowaniem terenu na terenie AWL” 2) Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz proponowanymi postanowieniami umowy, które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i są integralną część niniejszej SWZ. II.1.5.
Vorherige Bekanntmachung: 779232-2023
Interne Kennung: WNP/1036/PN/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestorstwa zastępczego dla zadania pn. „Kompleksowe pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestorstwa zastępczego dla zadania pn. "Przebudowa i docieplenie budynku koszarowego nr 9 i 10 wraz z modernizacją infrastruktury technicznej i zagospodarowaniem terenu na terenie AWL” 2) Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz proponowanymi postanowieniami umowy, które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i są integralną część niniejszej SWZ.