2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor de levering van Eindejaarsgeschenken (inclusief dienstverlening) ten behoeve van gemeente Groningen. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 1.044.000,- euro inclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De gemeente kan gedurende de looptijd van de raamovereenkomst maximaal 25.000 eindejaarsgeschenken afnemen. Het maximumaantal houdt rekening met mogelijke fluctuaties in het aantal medewerkers.
Interne Kennung: 11-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding voor de levering van Eindejaarsgeschenken inclusief bijbehorende dienstverlening ten behoeve van gemeente Groningen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor de levering Eindejaarsgeschenken (inclusief dienstverlening). De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 1.044.000,- euro inclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De gemeente kan gedurende de looptijd van de raamovereenkomst maximaal 25.000 eindejaarsgeschenken afnemen. Het maximumaantal houdt rekening met mogelijke fluctuaties in het aantal medewerkers.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
106338-2025 - Mededinging
Nederland – Geschenken en beloningen – Eindejaarsgeschenken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Eindejaarsgeschenken
Interne identificatiecode: 11-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.