2. Verfahren
Verfahren
Titel: C2000- en Objectportofoons
Beschreibung: VRBN wenst een overeenkomst aan te gaan met één leverancier voor de levering van C2000 portofoons (TETRA-portofoons), Objectportofoons (DMR digitale portofoons die analoog zijn geprogrammeerd) inclusief accessoires, waaronder spreeksleutels en laders. De levering van nieuwe helmsets is optioneel, waarbij VRBN na gunning gaat beoordelen of/hoe de huidige helmsets worden vervangen. De levering van mobilofoons is geen onderdeel van deze aanbesteding. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: I2025.019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Levering van helmsets is optioneel.