106376-2026 - Ergebnis
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu z podziałem na dziewięć części zamówienia: 1) część nr 1 – sukcesywna dostawa herbat; 2) część nr 2 – sukcesywna dostawa tekstur; 3) część nr 3 – sukcesywna dostawa napojów – I; 4) część nr 4 – sukcesywna dostawa napojów – II; 5) część nr 5 – sukcesywna dostawa artykułów spożywczych różnych; 6) część nr 6 – sukcesywna dostawa artykułów mrożonych; 7) część nr 7 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych – I; 8) część nr 8 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych – II; 9) część nr 9 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych – III. 2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 1) w części nr 1 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15863000-5: Herbata, 2) w części nr 2 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, 3) w części nr 3 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15980000-1 Napoje bezalkoholowe, • 15981000-8 Wody mineralne, • 15320000-7 Soki owocowe i warzywne, 4) w części nr 4 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15980000-1 Napoje bezalkoholowe, • 15981000-8 Wody mineralne, • 15320000-7 Soki owocowe i warzywne, 5) w części nr 5 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15800000-6 Różne produkty spożywcze, • 15851000-8 Produkty mączne, • 15872300-4 Zioła, • 15894300-4 Dania gotowe, 6) w części nr 6 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15896000-5 Produkty głęboko mrożone, • 15311200-3 Ziemniaki, krojone lub w plastrach oraz pozostałe ziemniaki mrożone, • 15331170-9 Warzywa mrożone, 7) w części nr 7 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, 8) w części nr 8 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, • 15332000-4 Przetworzone owoce i orzechy, 9) w części nr 9 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.1 – 2.9 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 3. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę.
Vorherige Bekanntmachung165191-2025
Interne KennungZP/PN/3/HL/RAS-3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15863000 Tee, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15842300 Süßwaren, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15981000 Mineralwasser, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15851000 Mehlwaren, 15872300 Kräuter, 15894300 Zubereitete Mahlzeiten, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15311200 In Würfel oder Scheiben geschnittene Kartoffeln/Erdäpfel und andere tiefgekühlte Kartoffeln/Erdäpfel, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1 – sukcesywna dostawa herbat
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 1 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15863000-5: Herbata. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.1 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15863000 Tee
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2 – sukcesywna dostawa tekstur
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 2 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
LosLOT-0003
Titelczęść nr 3 – sukcesywna dostawa napojów – I
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 3) w części nr 3 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15980000-1 Napoje bezalkoholowe, • 15981000-8 Wody mineralne, • 15320000-7 Soki owocowe i warzywne, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.3 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15981000 Mineralwasser, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
LosLOT-0004
Titelczęść nr 4 – sukcesywna dostawa napojów – II
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 4 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15980000-1 Napoje bezalkoholowe, • 15981000-8 Wody mineralne, • 15320000-7 Soki owocowe i warzywne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.4 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
LosLOT-0005
Titelczęść nr 5 – sukcesywna dostawa artykułów spożywczych różnych
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 5 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15800000-6 Różne produkty spożywcze, • 15851000-8 Produkty mączne, • 15872300-4 Zioła, • 15894300-4 Dania gotowe, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.5 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15851000 Mehlwaren, 15872300 Kräuter, 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
LosLOT-0006
Titelczęść nr 6 – sukcesywna dostawa artykułów mrożonych
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 6 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15896000-5 Produkty głęboko mrożone, • 15311200-3 Ziemniaki, krojone lub w plastrach oraz pozostałe ziemniaki mrożone, • 15331170-9 Warzywa mrożone, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.6 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte, 15311200 In Würfel oder Scheiben geschnittene Kartoffeln/Erdäpfel und andere tiefgekühlte Kartoffeln/Erdäpfel, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
LosLOT-0007
Titelczęść nr 7 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych - I
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 7 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.7 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15842300 Süßwaren, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
LosLOT-0008
Titelczęść nr 8 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych – II
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 8 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, • 15332000-4 Przetworzone owoce i orzechy, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.8 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15842300 Süßwaren, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
LosLOT-0009
Titelczęść nr 9 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych – III
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 8 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.9 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse