See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie remontu skrzyń palnikowych i pyłoprzewodów na bloku nr 7 w Enea Elektrownia Połaniec S. A.
Beschreibung: Wykonanie remontu skrzyń palnikowych i pyłoprzewodów na bloku nr 7 w Enea Elektrownia Połaniec S. A. w podziale na pakiety: PAKIET A: remont kapitalny skrzyń palnikowych PAKIET B: remont pyłoprzewodów
Vorherige Bekanntmachung: 570653-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 1. Termin postoju bloku jest uzgadniany z operatorem PSE. Zamawiający nie może swobodnie ustalać terminu postojów remontowych bloków z uwagi na konieczność zapewnienia stabilności systemu elektroenergetycznego. 2. Termin rozpoczęcia postępowania zakupowego uległ przesunięciu z uwagi na konieczność przeprowadzenia optymalizacji budżetu w Enea Elektrownia Połaniec S.A. W tym wypadku istotne znaczenie ma to, że Zamawiający nie może swobodnie zmieniać zakresu remontu, z tego względu podczas procesu optymalizacji budżetu należało dokonać szczegółowej weryfikacji zakresów przeznaczonych do remontu. 3. Blok nr 7 jest jednostką centralnie sterowaną.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie remontu skrzyń palnikowych i pyłoprzewodów na bloku nr 7 w Enea Elektrownia Połaniec S. A. PAKIET A
Beschreibung: PAKIET A: remont kapitalny skrzyń palnikowych
Interne Kennung: NZ/PZP/33/2024/1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie remontu skrzyń palnikowych i pyłoprzewodów na bloku nr 7 w Enea Elektrownia Połaniec S. A. PAKIET B
Beschreibung: PAKIET B: remont pyłoprzewodów
Interne Kennung: NZ/PZP/33/2024/2
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln