2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kruszywa łamanego w 2026 roku
Beschreibung: KRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE: Ilość maksymalna w okresie umowy: 35 000 ton. Transport własny zamawiającego.
Interne Kennung: ZP/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. KRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI: 0-4 mm, 2-8 mm, 8-11 mm, 8-16 mm, 16-22 mm
Beschreibung: KRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI: zgodnie z formularzem ofertowym. Ilość maksymalna w okresie umowy: 15 000 ton. Transport własny zamawiającego.
Interne Kennung: Część Nr 1
Menge: 15 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: 2. KRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI:0-31,5 mm, 0-63 mm, 4-31,5 mm, 31,5-63 mm
Beschreibung: KRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI: zgodnie z formularzem ofertowym. Ilość maksymalna w okresie umowy: 20 000 ton. Transport własny zamawiającego.
Interne Kennung: Część Nr 2
Menge: 20 000 Tonnen