2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Rozbudowa systemów informatycznych Szpitala". Projekt KPO "Cyfrowa transformacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie" w ramach inwestycji D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa systemów informatycznych Szpitala”. Projekt KPO Cyfrowa transformacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Rozbudowa systemów informatycznych Szpitala”. Projekt KPO „Cyfrowa transformacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie” w ramach inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” 4. Zamawiający przez podanie w SWZ nazw własnych produktów będących przedmiotem zamówienia, określa minimalne parametry techniczne, cechy użytkowe oraz jakościowe, jakim powinny odpowiadać produkty równoważne, aby spełniały stawiane wymagania. 5. Ilekroć przedmiot zamówienia został opisany za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego wykonawcę, lub norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych przyjmuje się, iż opisowi temu towarzyszy określenie „lub równoważny”. Zamawiający stosownie do art. 101 ust. 4 Ustawy dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 6. Wykonawca, który w ofercie powoła się na zastosowanie produktów równoważnych do opisywanych w SWZ, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, poprzez wpisanie nazwy i konfiguracji produktu równoważnego w formularzu ofertowym oraz wykazanie równoważności oferowanego produktu w stosunku do danej pozycji w tabeli Parametrów technicznych oferowanego sprzętu 7. Kody CPV przewidziane w ramach niniejszego zamówienia: 48822000-6 - Serwery komputerowe 30233141-1 – Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID) 32422000-7 – Elementy składowe sieci 8. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania z powodu braku środków, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Powyższa możliwość unieważnienia postępowania została przewidziana, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, w ogłoszeniu o zamówieniu. 9. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania w sytuacji otrzymania informacji o odebraniu (utracie) środków finansowych przeznaczonych na ten cel.
Interne Kennung: D-1/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Rozbudowa systemów informatycznych Szpitala”. Projekt KPO "Cyfrowa transformacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie".
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie