106538-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Verpflegungsdienste für Schulen – Q005 - Cateringdiensten
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Q005 - Cateringdiensten
Beschreibung: Betreft cateringdiensten in de onderstaande drie (3) vormen voor de diverse Curio locaties: 1. Exploitatie van counters; 2. Exploitatie van vendingautomaten; 3. Banqueting. Alle counters in de diverse Curio (school)gebouwen.
Interne Kennung: Q005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het voorwerp van de opdracht, cateringdiensten, is aan te merken als een sociale en andere specifieke dienst en de geraamde waarde van de opdracht overstijgt het drempelbedrag voor Europees aanbesteden. Curio past voor deze aanbesteding van cateringdiensten daarom de procedure voor sociale en andere specifieke diensten toe op basis van Aanbestedingswet 2012. Daarbij dient te worden opgemerkt dat het niet mogelijk is om via TenderNed een vooraankondiging als bedoeld in Aanbestedingswet 2012 te publiceren. De vooraankondiging is daarom via een aankondiging gepubliceerd. De procedure is nader uitgewerkt in de Aanbestedingsleidraad. Zie Aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Betreft cateringdiensten in de onderstaande drie (3) vormen voor de diverse Curio locaties: 1. Exploitatie van counters; 2. Exploitatie van vendingautomaten; 3. Banqueting. Alle counters en vendingautomaten in de diverse Curio (school)gebouwen. Banqueting voor alle Curio locaties.
Interne Kennung: 1