See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Mielcu na 2026 rok”
Beschreibung: CZĘŚĆ I – „Dostawa energii elektrycznej wraz z świadczeniem usługi dystrybucji do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2026 rok”. Szacowany wolumen – 2014,973 MWh. Część II - „Dostawa energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2026 rok”. Szacowany wolumen – 475,843 MWh.
Vorherige Bekanntmachung: 628064-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej wraz z świadczeniem usługi dystrybucji do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2026 rok”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej oraz zapewnienie świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru) Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. podłączonych do OSD PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów. Wykaz punktów poboru energii elektrycznej zawierający: lokalizację, moce umowne, przynależność do grupy taryfowej oraz szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie 12 miesięcy stanowi załącznik nr 1 do SWZ – wykaz PPE.
Interne Kennung: 18/2025 -Część I
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. na 2026 rok”. - część II.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru) Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. podłączonych do OSD PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów. Wykaz punktów poboru energii elektrycznej zawierający: lokalizację, moce umowne, przynależność do grupy taryfowej oraz szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie 12 miesięcy stanowi załącznik nr 1a do SWZ – wykaz PPE
Interne Kennung: 18/2025
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie