2. Verfahren
Verfahren
Titel: MKI – přístupové LAN přepínače
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup LAN přepínačů v rámci projektu Modernizace a zabezpečení komunikační infrastruktury Policie ČR – koncové prvky, a to v rozsahu dle minimální specifikace předmětu plnění, která je uvedena v příloze č. 2 ZD, dále Přílohy č. 3 ZD (Cenová nabídka včetně technické specifikace), a závazného návrhu kupní smlouvy v příloze č. 1 ZD.
Interne Kennung: KRPM-170056/ČJ-2025-1400VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32415000 Ethernet-Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32415000 Ethernet-Netz
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup LAN přepínačů v rámci projektu Modernizace a zabezpečení komunikační infrastruktury Policie ČR – koncové prvky, a to v rozsahu dle minimální specifikace předmětu plnění, která je uvedena v příloze č. 2 ZD, dále Přílohy č. 3 ZD (Cenová nabídka včetně technické specifikace), a závazném návrhu kupní smlouvy v příloze č. 1 ZD.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku: • prodloužení doby plnění (dodání zboží) při vzniku překážky na straně třetích osob či orgánů veřejné moci, kdy je plnění smlouvy na jednání těchto osob či orgánů veřejné moci závislé a je jimi podmíněno, přičemž prodávající jednající s náležitou péčí nemohl vzniku překážky objektivně zabránit; o této vyhrazené změně závazku smluvní strany uzavírají dodatek smlouvy; prodávající za účelem případného uzavření dodatku je povinen oslovit kupujícího a doložit (popsat a odůvodnit) nastání, případně trvání předmětných překážek, přičemž kupující není povinen žádosti prodávajícího vyhovět; v případě vyhovění žádosti prodávajícího (uzavření dodatku smlouvy) se doba plnění prodlužuje úměrně (o celou dobu) k prokázané době nastání (trvání) předmětných překážek.