See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van kantoormeubilair
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van kantoormeubilair met het oog op de totaalinrichting van kantooromgevingen
Interne Kennung: ALL-24-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ALL-24-004 - 1
Interne Kennung: 1