2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego/wyposażenia z podziałem na 6 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego/wyposażenia z podziałem na 6 części: Część 1 – rękawice diagnostyczne jednorazowe Część 2 – artykuły i materiały opatrunkowe Część 3 – artykuły tekstylne Część 4 – drobne artykuły gospodarstwa domowego Część 5 – artykuły dziecięce Część 6 – jednorazowe artykuły higieniczne. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Formularz cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 3 do SWZ,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 39512000 Bettwäsche, 39720000 Nichtelektrische Haushaltsgeräte, 15884000 Säuglingsnahrung, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – rękawice diagnostyczne jednorazowe
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia - Formularz cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ,
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – artykuły i materiały opatrunkowe
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – artykuły tekstylne
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – drobne artykuły gospodarstwa domowego
Haupteinstufung (cpv): 39720000 Nichtelektrische Haushaltsgeräte
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – artykuły dziecięce
Haupteinstufung (cpv): 15884000 Säuglingsnahrung
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – jednorazowe artykuły higieniczne
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial