See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Modernizacja budynku – O/Poznań I”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest:1) wykonanie koncepcji programowo-przestrzennej w tym wykonanie analiz i aktualizacji: a) opinii/ekspertyz technicznych, ppoż. do aktualnych przepisów Prawa budowlanego i Ustawy o Ochronie Przeciwpożarowej oraz aktów wykonawczych i norm wraz z uzyskaniem warunków zamiennych od KW PSP w stosunku do niezgodności, które nie mogą być wyeliminowane w toku przebudowy, b) analizy OZE z wykonaniem audytu energetycznego oraz c) wykonanie ekspertyzy stanu instalacji doziemnych znajdujących się na terenie działek, d) wykonanie projektu budowlanego stacji transformatorowej dla podstawowej linii zasilania, e) pozyskanie warunków technicznych przyłączenia do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej (deszczowej i sanitarnej) i teletechnicznej wraz z wykonaniem projektów przyłączy, 2) wykonanie kompleksowego projektu budowlanego (Projekt zagospodarowania terenu, Projekt architektoniczno–budowlany), w tym uzyskanie pozwolenia konserwatorskiego, decyzji o pozwoleniu na budowę, decyzji o pozwoleniu na rozbiórkę budynku B i budowy stacji transformatorowej dla podstawowej linii zasilania oraz innych niezbędnych; 3) wykonanie projektów technicznych i wykonawczych wraz z dokumentacją kosztorysową oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót; 4) sprawowanie nadzoru autorskiego, w tym aktualizacja kosztorysów inwestorskich i udzielanie wyjaśnień na pytania potencjalnych wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych oraz do udziału i merytorycznego wsparcia Zamawiającego w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami powszechnymi w celu realizacji przedsięwzięcia budowlanego polegającego na: 1) modernizacji budynku „A” I Oddziału ZUS w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 12, w tym budowie stacji transformatorowej dla podstawowej linii zasilania; 2) rozbiórce budynku „B” I Oddziału ZUS w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 12; 3) wykonaniu zagospodarowania terenu na dz. gr. nr 141/2, 143/1, 143/2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 232853-2025
Interne Kennung: 290000.271.2.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001