See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 40 części określone w SWZ jako pakiety. Dotyczy wszystkich pakietów: Wszystkie produkty muszą być wyrobami medycznymi oraz muszą posiadać właściwe oznakowanie zgodne z art. 10 ust. 11 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG i mieć odpowiednie instrukcje używania w języku polskim.
Vorherige Bekanntmachung: 466048-2025
Interne Kennung: CLO/ZP/17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE W TECHNOLOGII LIPIDOWO-KOLOIDOWEJ
Beschreibung: 1. Sterylny opatrunek wykonany w technologii lipido-koloidowej; zbudowany z włókninowej wkładki o wysokiej chłonności, kohezyjności i właściwościach hydro-oczyszczających. Rozmiar 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 2. Sterylny opatrunek wykonany w technologii lipido-koloidowej; zbudowany z włókninowej wkładki o wysokiej chłonności, kohezyjności i właściwościach hydro-oczyszczających. Rozmiar 15 cm x 15 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk. 3. Sterylny opatrunek wykonany w technologii lipido-koloidowej; zbudowany z włókninowej wkładki o wysokiej chłonności, kohezyjności i właściwościach hydro-oczyszczających; matryca impregnowana srebrem. Rozmiar 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 4. Sterylny opatrunek wykonany w technologii lipido-koloidowej; zbudowany z włókninowej wkładki o wysokiej chłonności, kohezyjności i właściwościach hydro-oczyszczających; matryca impregnowana srebrem. Rozmiar 15 cm x 20 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk.
Interne Kennung: 24
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 PRODUKTY NA BAZIE MIODU MANUKA; OPATRUNKI HYDROŻELOWE
Beschreibung: 1. Sterylny medyczny miód Manuka; wyrób medyczny. Tubka 42-43 g. Ilość: 35 sztuk. 2. Sterylny, nieprzywierający opatrunek siatkowy nasączony medycznym miodem Manuka. Rozmiar: 10 cm x 12,5 cm. Ilość: 50 sztuk. 3. Sterylny opatrunek hydrożelowy w formie przezroczystej płytki; elastyczny i łatwy w formowaniu; o działaniu chłodzącym, nieprzywierający do rany; dobrze przylegający do trudnych anatomicznie miejsc (twarz, okolice stawów). Rozmiar: 12 cm x 24 cm. Ilość: 120 sztuk. 4. Sterylny opatrunek hydrożelowy w formie przezroczystej płytki; elastyczny i łatwy w formowaniu; o działaniu chłodzącym, nieprzywierający do rany; dobrze przylegający do trudnych anatomicznie miejsc (twarz, okolice stawów). Rozmiar: 22 cm x 28 cm. Ilość: 100 sztuk.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE POWLEKANE SREBREM
Beschreibung: 1. Przeciwbakteryjny, specjalistyczny opatrunek w formie tkaniny nylonowej powlekanej srebrem; w postaci rękawiczki; do stosowania na dłoń w ranach oparzeniowych I-go i II-go stopnia, w ranach przewlekłych i trudno gojących; aktywny przez 7 dni. Rozmiary: mały, średni, duży - zamawiający w momencie złożenia zamówienia wskaże rozmiar zamawianych opatrunków; cena opatrunku, niezależnie od wielkości opatrunku, musi być stała. Ilość: 35 sztuk. 2. Przeciwbakteryjny, specjalistyczny opatrunek w formie tkaniny nylonowej powlekanej srebrem, wzmocniony warstwą poliestrową; w postaci krążka; stosowany do zabezpieczenia cewnika lub drenu; aktywny przez 7 dni. Krążek Ø do 3 cm, z otworem Ø 1,5 mm lub 4 mm - zamawiający w momencie złożenia zamówienia wskaże rozmiar zamawianych opatrunków; cena opatrunku, niezależnie od wielkości otworu, musi być stała. Ilość: 60 sztuk.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 OPATRUNEK SPECJALISTYCZNY SILIKONOWY
Beschreibung: 1. Sterylny miękki opatrunek z siatki poliestrowej powlekanej silikonem; nieprzywierający do rany, umożliwiający przenikanie wysięku z rany. Rozmiar 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 2. Sterylny miękki opatrunek z siatki poliestrowej powlekanej silikonem; nieprzywierający do rany, umożliwiający przenikanie wysięku z rany. Rozmiar 10 cm x 18 cm (± 2 cm). Ilość: 200 sztuk. 3. Sterylny miękki opatrunek z siatki poliestrowej powlekanej silikonem; nieprzywierający do rany, umożliwiający przenikanie wysięku z rany. Rozmiar 20 cm x 30 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38 WYROBY MEDYCZNE NA BAZIE HIALURONIANU SODU
Beschreibung: 1. Hydrożel na bazie hialuronianu sodu i wyselekcjonowanych aminokwasów, wspomagający proces gojenia ran; stosowany dla przywrócenia wilgotnego środowiska szczególnie ran suchych; wyrób medyczny, w postaci żelu. Tubka 50 g. Ilość: 10 sztuk. 2. Proszek na bazie hialuronianu sodu i wyselekcjonowanych aminokwasów; wspomaga odbudowę tkanki łącznej; na rany oczyszczone z opóźnionym gojeniem; wyrób medyczny, w postaci proszku. Saszetka 1 g. Ilość: 100 sztuk.
Interne Kennung: 38