See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów komputerowych i urządzeń dla pracowników Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie
Beschreibung: Dostawa zestawów komputerowych i urządzeń dla pracowników Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie, w podziale na 6 części. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1 - Komputer przenośny 14” w zestawie z akcesoriami – 15 szt., Część 2 - Komputer przenośny 16” w zestawie z akcesoriami – 65 szt., Część 3 - Monitor min. 27” z wbudowaną kamerą i głośnikami - 80 szt., Część 4 - Monitor ultrapanoramiczny od 39,5” do 40”– 15 szt., Część 5 - Komputer przenośny 14” z dedykowaną kartą graficzną- 1 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 729626-2025
Interne Kennung: EZ.270.1.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: dokumenty przesyłane elektronicznie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Komputer przenośny 14” w zestawie z akcesoriami – 15 szt
Beschreibung: Komputer przenośny 14” w zestawie z akcesoriami – 15 szt., szczegółowy opis zamówienia - dokumenty postępowania - Załącznik nr 1do SWZ
Interne Kennung: Część 1-EZ. 270.1.4.2025
Menge: 15 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Komputer przenośny 16” w zestawie z akcesoriami – 65 szt
Beschreibung: Komputer przenośny 16” w zestawie z akcesoriami – 65 szt., szczegółowy opis zamówienia - dokumenty postępowania - Załącznik nr 1do SWZ
Interne Kennung: Część 2- EZ. 270.1.4.2025
Menge: 65 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3-Monitor min. 27” z wbudowaną kamerą i głośnikami - 80 szt
Beschreibung: Monitor min. 27” z wbudowaną kamerą i głośnikami - 80 szt., szczegółowy opis zamówienia - dokumenty postępowania - Załącznik nr 1do SWZ
Interne Kennung: Część 3-EZ. 270.1.4.2025
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Menge: 80 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Monitor ultrapanoramiczny od 39,5” do 40”– 15 szt.
Beschreibung: Monitor ultrapanoramiczny od 39,5” do 40”– 15 szt., szczegółowy opis zamówienia - dokumenty postępowania - Załącznik nr 1do SWZ
Interne Kennung: Część 4-EZ. 270.1.4.2025
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Komputer przenośny 14” z dedykowaną kartą graficzną- 1 szt.
Beschreibung: Komputer przenośny 14” z dedykowaną kartą graficzną- 1 szt., szczegółowy opis zamówienia - dokumenty postępowania - Załącznik nr 1do SWZ
Interne Kennung: Część 5-EZ. 270.1.4.2025
Menge: 1 Stück