2. Verfahren
Verfahren
Titel: Risico gestuurd onderhoud hoofd en minigemalen
Beschreibung: Het is de intentie van de aanbestedende dienst om het onderhoud aan de gemalen risico gestuurd te laten uitvoeren. Hierbij wordt voor het preventief onderhoud, correctief onderhoud en uitvoeren van renovatiewerkzaamheden gekeken naar verschillende risico’s (kans x effect). Op deze manier kan de gemeente haar beschikbare budgetten zo effectief mogelijk inzetten. Binnen deze overeenkomst valt: - het uitvoeren van risico gestuurd en correctief onderhoud van alle hoofdgemalen en randvoorzieningen. - het uitvoeren van risico gestuurd en correctief onderhoud van alle drukrioolgemalen. - het reinigen van hoofdgemalen, randvoorzieningen en drukrioolgemalen. - het vervangen van onderdelen. - Het uitvoeren van risico gestuurd en op afroep reinigen van persleidingen. - maandelijks evalueren van de risicomatrix. In bijlage 6 ‘Programma van Eisen A-1859 Risico gestuurd onderhoud hoofd en minigemalen gemeente Steenbergen‘ is de volledige opdrachtomschrijving opgenomen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging