2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeringspartner Sport & Bewegen
Beschreibung: Gemeente Heusden is op zoek naar een uitvoeringspartner Sport en Bewegen die door middel van de inzet van buurtsportcoaches invulling kan geven aan de uitvoering van haar sport- & beweegbeleid en aanvullende opgaves op het gebied van welzijn. -
Interne Kennung: 2135578
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92620000 Sportbezogene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie.