2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autolease
Beschreibung: Naktuinbouw start een Europese openbare aanbesteding voor een Raamovereenkomst Full Operationele Autolease. Het doel is het contracteren van één leasemaatschappij voor het leveren van nieuwe leaseovereenkomsten voor het wagenpark van Naktuinbouw, bestaande uit personenauto’s en bedrijfswagens. De overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar, met drie keer een optie tot verlenging van één jaar. De aanbesteding omvat gesloten calculatie autoleasing, inkoopkortingen, brandstof- en laadpassen, aanvraag en installatie van laadpalen bij berijders thuis, voorloopauto’s, losse inhuur en beheer van poolauto’s. Het wagenpark van Naktuinbouw bestaat momenteel uit 95 rijdende voertuigen inclusief 7 voertuigen in bestelling. Naktuinbouw verwacht dat de omvang van het wagenpark gelijk zal blijven of licht zal dalen gedurende de overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Naktuinbouw start een Europese openbare aanbesteding voor een Raamovereenkomst Full Operationele Autolease. Het doel is het contracteren van één leasemaatschappij voor het leveren van nieuwe leaseovereenkomsten voor het wagenpark van Naktuinbouw, bestaande uit personenauto’s en bedrijfswagens. De overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar, met drie keer een optie tot verlenging van één jaar. De aanbesteding omvat gesloten calculatie autoleasing, inkoopkortingen, brandstof- en laadpassen, aanvraag en installatie van laadpalen bij berijders thuis, voorloopauto’s, losse inhuur en beheer van poolauto’s. Het doel is het contracteren van één leasemaatschappij voor het leveren van nieuwe leaseovereenkomsten voor het wagenpark van Naktuinbouw, bestaande uit circa 95 personenauto’s en 3 bedrijfswagens. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de Aanbestedingsleidraad wordt beschreven dat de Raamovereenkomst wordt afgesloten voor een initiële periode van vier jaar, met drie keer een optie tot verlenging van één jaar. Gedurende de looptijd van deze Raamovereenkomst kunnen Nadere Overeenkomsten worden afgesloten. Dit betekent dat Naktuinbouw tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst extra voertuigen kan leasen door middel van afzonderlijke Nadere Overeenkomsten, zolang deze binnen de voorwaarden van de Raamovereenkomst vallen.