See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa kolejnych środków w 2026 roku
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa kolejnych środków w 2026 roku, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 24450000-3 – wyroby rolno-chemiczne 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ. IV OPIS CZĘŚCI ZAMÓWIENIA 1. Zamawiający dokonuje podziału na części. Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 1. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Cuter lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 2. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Nisha 040 OD lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 3. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Soleto 500 SC lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 4. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Vernal 250 EC lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 5. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Cyperkill Max 500 EC lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 6. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Asset lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 7. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Velum Prime lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 8. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Camwin 120 EC lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 9. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Amigo 95 EC lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ 2. Zamawiający poniżej przedstawia wymagania dotyczące realizacji poszczególnych ww. Zadań: Nr Zadania Nazwa Jednostka miary Ilość Minimalny zakres stosowania (zarejestrowana uprawa kluczowa) Termin dostawy 1. Cuter lub równoważny Litry 200 kukurydza Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026 2. Nisha 040 OD lub równoważny Litry 300 kukurydza Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026 3. Soleto 500 SC lub równoważny Litry 100 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026 4. Vernal 250 EC lub równoważny Litry 660 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 15 kwietnia 2026 5. Cyperkill Max 500 EC lub równoważny Litry 50 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026 6. Asset lub równoważny Kilogramy 50 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026 7. Velum Prime lub równoważny Litry 3 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026 8. Camwin 120 EC lub równoważny Litry 300 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026 9. Amigo 95 EC lub równoważny Litry 100 Olej rzepakowy Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdego z zadań zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przedmiotu zamówienia równoważnego do wskazanego powyżej. Zamawiający uzna preparat za równoważny, jeżeli: 1. Treść etykiety rejestracyjnej zaoferowanego preparatu równoważnego będzie spełniać wymagania Zamawiającego, opisane w tabeli, w następującym zakresie: - rodzaju i ilości substancji czynnej (ilość substancji czynnej, zawartej w preparacie oferowanym nie może być mniejsza niż ilość substancji czynnej określonej w etykiecie rejestracyjnej preparatu wymienionego z nazwy) - formulacji; - minimalnego zakresu stosowania (rejestracji na uprawy określone według tabeli wraz z ewentualnym sposobem aplikacji) 2. Środek równoważny będzie dopuszczony do stosowania, poprzez jego umieszczenie na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/etykiety-srodkow-ochrony-roslin W przypadku zadania 9 Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych i zastosowanie produktów równoważnych z zastrzeżeniem, by ich parametry jakościowe i cechy, określone w ulotce informacyjnej, były co najmniej takie same, jak parametry i cechy produktów opisanych powyżej. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został dostarczony w największych możliwych opakowaniach dostępnych na rynku. 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 9 Termin ważności (termin przydatności do stosowania) przedmiotu zamówienia nie będzie krótszy, niż 12 miesięcy licząc od ostatecznego dnia terminu realizacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cuter lub równoważny
Beschreibung: Cuter lub równoważny Litry 200 kukurydza Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 200 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Nisha 040 OD lub równoważny
Beschreibung: Nisha 040 OD lub równoważny Litry 300 kukurydza Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 300 Liter
Los: LOT-0003
Titel: Soleto 500 SC lub równoważny
Beschreibung: Soleto 500 SC lub równoważny Litry 100 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 100 Liter
Los: LOT-0004
Titel: Vernal 250 EC lub równoważny
Beschreibung: Vernal 250 EC lub równoważny Litry 660 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 15 kwietnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 4
Menge: 660 Liter
Los: LOT-0005
Titel: Cyperkill Max 500 EC lub równoważny
Beschreibung: Cyperkill Max 500 EC lub równoważny Litry 50 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026
Interne Kennung: Zadanie 5
Menge: 50 Liter
Los: LOT-0006
Titel: Asset lub równoważny
Beschreibung: Asset lub równoważny Kilogramy 50 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026
Interne Kennung: Zadanie 6
Menge: 50 Kilogramm
Los: LOT-0007
Titel: Velum Prime lub równoważny
Beschreibung: Velum Prime lub równoważny Litry 3 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026
Interne Kennung: Zadanie 7
Menge: 3 Liter
Los: LOT-0008
Titel: Camwin 120 EC lub równoważny
Beschreibung: Camwin 120 EC lub równoważny Litry 300 Wg etykiety rejestracyjnej Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Amigo 95 EC lub równoważny
Beschreibung: Amigo 95 EC lub równoważny Litry 100 Olej rzepakowy Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 1 maja 2026
Interne Kennung: Zadanie 9