See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych w tym materiałów opatrunkowych, szwów haczykowych i akcesoriów okulistycznych na potrzeby Klinik SPSK-2 PUM w Szczecinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych w tym materiałów opatrunkowych, szwów haczykowych i akcesoriów okulistycznych na potrzeby Klinik SPSK-2 PUM w Szczecinie.
Vorherige Bekanntmachung: 648258-2023
Interne Kennung: ZP/220/116/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: 12. STERYLNE opaski dziane i elastyczne
Beschreibung: STERYLNE opaski dziane i elastyczne się w ilości 22.600 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Los: LOT-0013
Titel: 13. Doustne roztwory glukozy dla noworodków
Beschreibung: Doustne roztwory glukozy dla noworodków w ilości 450 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692700 Glucoselösungen
Los: LOT-0014
Titel: 14. Sterylne żele do intubacji/cewnikowania
Beschreibung: Sterylne żele do intubacji/cewnikowania w ilości 8000 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0015
Titel: 15. Preparaty wiskoelastyczne stosowane w okulistyce
Beschreibung: Preparaty wiskoelastyczne stosowane w okulistyce w ilości 1.800 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0016
Titel: 16. Bezwęzłowe urządzenia do kontrolowanego zamykania ran
Beschreibung: Bezwęzłowe urządzenia do kontrolowanego zamykania ran w ilościach określonych w Formularzu cen jednostkowych w zależności od rodzaju urządzenia. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0017
Titel: 17. Dostawa szwów haczykowych
Beschreibung: Dostawa szwów haczykowych w ilościach 72 opakowania. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0018
Titel: 18. Materiał embolizacyjny do embolizacji obwodowych
Beschreibung: Materiał embolizacyjny do embolizacji obwodowych w ilościach 3130 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0019
Titel: 19. Roztwory do perfuzji i prezerwacji organów do transplantacji
Beschreibung: Roztwory do perfuzji i prezerwacji organów do transplantacji w ilości 180 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692300 Enterale Nahrungsmittel
Los: LOT-0020
Titel: 20. Płyny do urządzenia do perfuzji nerek LKT-100-P typu Lifeport
Beschreibung: Płyny do urządzenia do perfuzji nerek LKT-100-P typu Lifeport w ilości 80 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0021
Titel: 21. Tupfery i serwety operacyjne sterylne
Beschreibung: Tupfery i serwety operacyjne sterylne w ilości 18.320 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0022
Titel: 22. Gotowe, sterylne zestawy zabiegowe
Beschreibung: Gotowe, sterylne zestawy zabiegowe w ilości 12500 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0023
Titel: 23. Gotowe zestawy zabiegowe do zakładania przetok do nerki
Beschreibung: Gotowe zestawy zabiegowe do zakładania przetok do nerki w ilości 1200 zestawów Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0024
Titel: 24. Zestawy do zakładania wkłucia centralnego
Beschreibung: Zestawy do zakładania wkłucia centralnego w ilości 2500 zestawów Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Los: LOT-0025
Titel: 7. Barwniki do użytku okulistycznego
Beschreibung: Barwniki do użytku okulistycznego w ilości 50 opakowań. Szczegółowe informacje zawiera Formularz cen jednostkowych.
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika