See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dla 5 pojazdów regeneracji resorów kolejowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dla 5 pojazdów regeneracji resorów kolejowych. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 845020-2025
Interne Kennung: Op.240.4715.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dla 5 pojazdów regeneracji resorów kolejowych. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.