10691-2024 - Ergebnis
Belgien – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Verzekeringen personen, materiële schade, aansprakelijkheid en auto voor gemeente Essen, OCMW Essen, AGB Essen en vzw Kobie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringen personen, materiële schade, aansprakelijkheid en auto voor gemeente Essen, OCMW Essen, AGB Essen en vzw Kobie.
Beschreibung: Deze overheidsopdracht is een opdracht voor diensten. Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid en Auto voor gemeente Essen, OCMW Essen, AGB Essen en Kobie vzw De gemeente Essen treedt voor deze opdracht op als aankoopcentrale in de zin van art. 2, 6° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. Conform de bepalingen van eigenlijk artikel 2, 24°, artikel 35, lid 1, 3° en artikel 38 van de wet van 17 juni 2016, betreffende de wetgeving op de overheidsopdrachten en van het Koninklijk Besluit van 18 april 2017 plaatsing overheidsopdrachten in de klassieke sectoren zal de opdracht worden gegund door middel van een mededingingsprocedure met onderhandeling en Belgische en Europese bekendmaking. Conform art. 38. § 1, c en §5 past de aanbestedende overheid de mededingingsprocedure met onderhandeling toe. Classificatie Opdrachten voor diensten CPV 66510000-8. De inhoud van de verzekeringsdekkingen is immers van dien aard dat de specificiteiten van de markt niet met de nodige precisie opgesteld kunnen worden onder de vorm van een definitieve polis tekst zonder onderhandeling.
Interne Kennung: Essen-2023 - 042-F02 NR 1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Essen-2023 - 042-F02 NR 1 - 1
Beschreibung: Verzekering Personen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Essen-2023 - 042-F02 NR 1 - 2
Beschreibung: Verrzekeringen materiële schade
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Essen-2023 - 042-F02 NR 1 - 3
Beschreibung: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Essen-2023 - 042-F02 NR 1 - 4
Beschreibung: Verzekeringen Auto
Interne Kennung: 4