See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie i nadzór nad realizacją inwestycji pn. „Rozbudowa DW 768 Kazimierza Wielka – gr. Województwa etap I na odc. od km 54+900 do km 61+341”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zarządzanie i Nadzór nad realizacją inwestycji pn. „Rozbudowa DW 768 Kazimierza Wielka – gr. Województwa etap I na odc. od km 54+900 do km 61+341” Na podstawie dokumentacji projektowej pn : „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 768 na odcinku od km ok. 54+990 do km ok. 66+152” Etap A : odcinek od km 0+000 (km 54+990) do km 6+330 (61+341)” 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności : 1) Zarządzanie i Nadzór nad wykonaniem robót budowlanych, realizowanych na podstawie odrębnego postępowania przetargowego w oparciu o dokumentację projektową wraz ze świadczeniami nie będącymi robotami budowlanymi oraz zapewnieniem nadzoru przyrodniczego w zakresie wynikającym ze szczególnych przepisów oraz decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia. W razie konieczności obejmuje także nadzór nad zabezpieczeniem i przeniesieniem zabytków małej architektury, nadzór archeologiczny oraz nadzór nad przeprowadzeniem ratowniczych badań archeologicznych. 2) Nadzór nad sprawowaniem nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją projektową. 3) Wypełnianie obowiązków sprawozdawczych wynikających z obowiązujących w ŚZDW procedur i współpracę w tym zakresie ze służbami ŚZDW i instytucjami zarządzającymi. 3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz sposób jego realizacji i sposób płatności zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), zwany także Szczegółową Specyfikacja Techniczną (SST), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 548875-2024
Interne Kennung: ŚZDW.N-WZ.222.1.53.2024.WR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71521000 Baustellenüberwachung, 73111000 Forschungslabordienste, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zarządzanie i Nadzór nad realizacją inwestycji pn. „Rozbudowa DW 768 Kazimierza Wielka – gr. Województwa etap I na odc. od km 54+900 do km 61+341” Na podstawie dokumentacji projektowej pn : „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 768 na odcinku od km ok. 54+990 do km ok. 66+152” Etap A : odcinek od km 0+000 (km 54+990) do km 6+330 (61+341)” 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Zarządzanie i Nadzór nad wykonaniem robót budowlanych, realizowanych na podstawie odrębnego postępowania przetargowego w oparciu o dokumentację projektową wraz ze świadczeniami nie będącymi robotami budowlanymi oraz zapewnieniem nadzoru przyrodniczego w zakresie wynikającym ze szczególnych przepisów oraz decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia. W razie konieczności obejmuje także nadzór nad zabezpieczeniem i przeniesieniem zabytków małej architektury, nadzór archeologiczny oraz nadzór nad przeprowadzeniem ratowniczych badań archeologicznych. 2) Nadzór nad sprawowaniem nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją projektową. 3) Wypełnianie obowiązków sprawozdawczych wynikających z obowiązujących w ŚZDW procedur i współpracę w tym zakresie ze służbami ŚZDW i instytucjami zarządzającymi. 3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz sposób jego realizacji i sposób płatności zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), zwany także Szczegółową Specyfikacja Techniczną (SST), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie z art. 441 ustawy PZP, przewiduje prawo opcji, tj. zastrzega sobie opcję przedłużenia świadczenia usługi zarządzania i nadzoru nad inwestycją, przy czym: 1) Podstawowy termin realizacji usługi wynosi 22 miesiące, w tym: 20 miesiące - okres wykonania robót budowlanych, 1 miesiąc czynności odbiorowe, do 1 miesiąca na przygotowanie i złożenie raportu końcowego; 2) W sytuacji przedłużenia czasu trwania inwestycji Zamawiający skorzysta z prawa opcji, co oznacza, że Wykonawca zobowiązuje się świadczyć usługi zarządzania i nadzoru w ramach dodatkowego wynagrodzenia, przy czym maksymalna liczba miesięcy w ramach prawa opcji to 6; 3) Zlecenie przez Zamawiającego usług z prawa opcji może być dokonane w okresie trwania umowy; 4) Każde zlecenie w ramach prawa opcji będzie rozliczane indywidualnie, zgodnie z pkt 6 poniżej; 5) Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia w całości lub części; 6) Wynagrodzenie miesięczne za pełnienie usługi w okresie objętym opcją będzie równe średniej miesięcznej kwoty za pełnienie nadzoru inwestorskiego i zarzadzania realizacją inwestycji, tzn. 1/22 wartości ceny podanej w ofercie Wykonawcy. Całkowita maksymalna wartość opcji będzie równa iloczynowi 1/22 ceny ofertowej Wykonawcy i liczby miesięcy (maksymalnie 6).