See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów do żywienia poza i dojelitowego w warunkach szpitalnych – uzupełnienie brakujących produktów do terminu obowiązującej umowy
Beschreibung: Dostawa preparatów do żywienia poza i dojelitowego w warunkach szpitalnych – uzupełnienie brakujących produktów do terminu obowiązującej umowy zgodnie z dokumentami zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 770487-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa preparatów do żywienia poza i dojelitowego w warunkach szpitalnych – uzupełnienie brakujących produktów do terminu obowiązującej umowy - część 1
Beschreibung: Dostawa preparatów do żywienia poza i dojelitowego w warunkach szpitalnych – uzupełnienie brakujących produktów do terminu obowiązującej umowy zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: DZPZ/2650/40UEPN/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa preparatów do żywienia poza i dojelitowego w warunkach szpitalnych – uzupełnienie brakujących produktów do terminu obowiązującej umowy - część 2
Interne Kennung: DZPZ/2650/40UEPN/2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa preparatów do żywienia poza i dojelitowego w warunkach szpitalnych – uzupełnienie brakujących produktów do terminu obowiązującej umowy - część 3
Interne Kennung: DZPZ/2650/40UEPN/2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa preparatów do żywienia poza i dojelitowego w warunkach szpitalnych – uzupełnienie brakujących produktów do terminu obowiązującej umowy - część 34
Interne Kennung: DZPZ/2650/40UEPN/2025/4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa preparatów do żywienia poza i dojelitowego w warunkach szpitalnych – uzupełnienie brakujących produktów do terminu obowiązującej umowy - część 5
Interne Kennung: DZPZ/2650/40UEPN/2025/5