107003-2026 - Ergebnis
Tschechien – Installation von elektrischen Leitungen – Elektrotechnika v budově ČSA 287/19 Hradec Králové
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektrotechnika v budově ČSA 287/19 Hradec Králové
BeschreibungPředmětem projektu jsou stavební úpravy v budově ČSA 287/19 Hradec Králové. Konkrétně se jedná o elektroinstalaci, osvětlení a datové rozvody v rekonstruované části ordinací praktického lékaře. Dále projekt řeší nový podružný rozvaděč RH, úpravu elektroměrové skříně a úpravu HDV. Dále proběhne výměna svítidel za úsporná v celém objektu ČSA 287/19 Hradec Králové.
Interne Kennung200/0120/06
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001