107109-2026 - Wettbewerb
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – Sprzedaż biletów wstępu do TPN w latach 2026-28 – ZADANIA 2,5,6 - PONOWIONE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż biletów wstępu do TPN w latach 2026-28 – ZADANIA 2,5,6 - PONOWIONE
BeschreibungSprzedaż biletów wstępu do TPN w latach 2026-28 – ZADANIA 2,5,6 - PONOWIONE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensOpublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert. Dodatkowo w pierwotnie przeprowadzonym postępowaniu nie wybrano oferenta w odniesieniu do trzech zadań, Zamawiający musi pilnie udzielić zamówienia z uwagi na konieczność zachowania ciągłości.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSprzedaż biletów wstępu OO. Kuźnice
BeschreibungSprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na trzech punktach Kalatówki, Jaworzyna i Goryczkowa w obwodzie ochronnym Kuźnice w okresie 1 kwietnia 2026 r. do 29 lutego 2028 r. oraz na dwóch punktach Dolina Olczyska oraz Nosal w obwodzie ochronnym Kuźnice w okresie od 1 kwietnia 2026 r. do 31 października 2026 r. oraz od 1 kwietnia 2027 r. do 31 października 2027 r. Dodatkowo punkt sprzedaży Dol. Olczyska będzie czynny w okresie od listopada do marca w weekendy, święta oraz ferie zimowe.
Interne Kennung2
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelSprzedaż biletów wstępu OO. Brzeziny
BeschreibungZamówienie nr 5 – Sprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na dwóch punktach Dolina Suchej Wody w obwodzie ochronnym Brzeziny w okresie 1 kwietnia 2026 r. do 29 lutego 2028 r. oraz na punkcie Cyrhla w okresie od 1 kwietnia 2026 r. do 31 października 2026 r. oraz od 1 kwietnia 2027 r. do 31 października 2027 r.
Interne Kennung5
LosLOT-0003
TitelSprzedaż biletów wstępu do TPN OO. Zazadnia
BeschreibungZamówienie nr 6 - Sprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na punkcie w Dolinie Filipka w obwodzie ochronnym Zazadnia w okresach 1 kwietnia 2026 r. do 30 listopad 2026 r. oraz od 1 kwietnia 2027 r. do 30 listopada 2027 r.
Interne Kennung6