See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy akcesoriów do trasy kolejki podwieszanej dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 219622-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/01310/2025/41/P/IM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 zamówienia: Zaczepy, Śruby, Wkładki, Wieszak trawersy, Odbojnica sprężynowa.
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia: Zaczepy, Śruby, Wkładki, Wieszak trawersy, Odbojnica sprężynowa.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 zamówienia: Zawiesia, Ogniwo typu C
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia: Zawiesia, Ogniwo typu C