107113-2025 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Brzesko w ramach projektu MRG 3 - zbiornik retencyjny w L. Okocim oraz most w L. Melsztyn (II postępowanie)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Brzesko w ramach projektu MRG 3 - zbiornik retencyjny w L. Okocim oraz most w L. Melsztyn (II postępowanie)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego.
Vorherige Bekanntmachung737110-2024
Interne KennungSA.270.1.8.2024.NB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa mostu w oddz. 133 f L. Melsztyn
Interne KennungSA.270.1.8.2024.NB_2