107146-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelwykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w obiektach: budynkach i na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy dla DOM Wiśniowa
BeschreibungKonserwacjabudowlana - DOM WIŚNIOWA
Interne KennungTZ-WRU.260.7.2024
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titelkonserwacja budowlana - DOM Wiśniowa
BeschreibungWykonywanie usługi konserwacji w branży ogólnobudowlanej w obiektach: budynkach i na terenach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz w lokalach gminnych stanowiących 100 % własności m. st. Warszawy znajdujących się w budynkach niezarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy dla DOM Wiśniowa
Interne KennungTZ-WRU.260.7.2024. DOM Wiśniowa
Menge1