107149-2026 - Wettbewerb
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – 3/ZP/26 usługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych, kolejowych oraz miejsc hotelowych na zagraniczne i krajowe podróże służbowe na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel3/ZP/26 usługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych, kolejowych oraz miejsc hotelowych na zagraniczne i krajowe podróże służbowe na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych, kolejowych oraz miejsc hotelowych na zagraniczne i krajowe podróże służbowe na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ. 3. Warunki realizacji zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy.
Interne Kennung3/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych, kolejowych oraz miejsc hotelowych na zagraniczne i krajowe podróże służbowe na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej.