2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31209952 Ontwikkelen kennisagenda betonnen kunstwerken
Beschreibung: Rijkswaterstaat (RWS) is bezig met het ontwikkelen van een Kennisagenda met betrekking tot betonnen bruggen en viaducten. De inhoud van de agenda zou instandhouding op de korte, middellange en lange termijn bevatten. Het gaat hierbij om de materiaalkundige aspecten, niet om versterkingen. Hierbij kan gedacht worden aan aspecten als adequate diagnose, onderhouds- en reparatiemethoden en -materialen en levensduurvoorspellende modellen. De opdracht gaat om een kennisagenda/visiedocument ontwikkelen wat onderliggend is aan de wettelijke opgaven van RWS voor levensduurverlenging en instandhouding betonconstructies en niet een adviesopdracht of opdracht die op constructieve aspecten ingaat. Opdrachtduur 3 maanden
Interne Kennung: 31209952
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1