2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych z terenu gminy Liszki w okresie od 01.03.2025 r. do 31.12.2025 r.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych z terenu gminy Liszki w okresie od 01.03.2025 r. do 31.12.2025 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ. 3. Szacowana ilość odpadów komunalnych w całym okresie realizacji zamówienia wynosi: 1) odpady niesegregowane (zmieszane): 2147,20 Mg; 2) odpady kuchenne: 334,52 Mg; 3) odpady ulęgające biodegradacji – ogrodowe: 1229,93 Mg; 4) odpady segregowane, tj.: papier i tektura, opakowania ze szkła, opakowania z metalu, tworzywa sztuczne: 1599,83 Mg; 5) odpady wielkogabarytowe, zużyte opony i inne: 775,23 Mg.
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin otwarcia ofert został skrócony z powodu: Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2) Pzp w przeprowadzeniu postępowania przetargowego i skrócił termin składania ofert do 15 dni. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości odbioru śmieci z terenu gminy Liszki. Brak realizacji tej usługi niewątpliwie wpłynąłby negatywnie na bezpieczeństwo zdrowia mieszkańców oraz na ochronę środowiska.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001