2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: Budowa budynku garażowego dla potrzeb Kompanijnego Modułu Ogniowego RAK i Bramy Wjazdowej w Kłodzku w konwencji zaprojektuj i wybuduj. Realizacja zadania wiąże się z dostępem do informacji niejawnych o klauzuli ZASTRZEŻONE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na budynki garażowe BG1 oraz BG2 wraz z robotami towarzyszącymi i uzbrojeniem terenu przy uwzględnieniu obowiązujących warunków/przepisów techniczno - budowlanych, a następnie wykonanie prac budowlanych dotyczących budowy budynków garażowych BG1 i BG2 dla potrzeb Kompanijnego Modułu Ogniowego RAK w Kłodzku. Przedmiotem zamówienia jest również wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dotyczących przebudowy bramy przy ul. Walecznych na terenie kompleksu koszarowego K - 2390 w Kłodzku zlokalizowanego na terenie działki nr 30/1 obręb Zacisze w Kłodzku. Wykonana dokumentacja projektowa winna zawierać wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego, zgodnego z prawem i wymaganiami Zamawiającego osiągnięcia efektu rzeczowego. Dokumentacja obejmować będzie wszystkie niezbędne roboty budowlane w stopniu szczegółowości pozwalającym na jednoznaczne ich zdefiniowanie. Zadanie ma być realizowane zgodnie z opracowanym Programem Funkcjonalno - Użytkowym oraz opisem zakresu realizacji przebudowy bramy.
Interne Kennung: 42/VII/WIB/24/R
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45100000 Baureifmachung, 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: budowa budynku garażowego dla potrzeb Kompanijnego Modułu Ogniowego RAK i bramy wjazdowej w Kłodzku w konwencji zaprojektuj i wybuduj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na budynki garażowe BG1 i BG2 wraz z robotami towarzyszącymi i uzbrojeniem terenu przy uwzględnieniu obowiązujących warunków/ przepisów techniczno - budowlanych, a następnie wykonanie prac budowlanych dotyczących budowy budynków garażowych BG1 i BG2 dla potrzeb Kompanijnego Modułu Ogniowego RAK w Kłodzku. Przedmiotem zamówienia jest również wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dotyczących przebudowy bramy przy ul. Walecznych na terenie kompleksu koszarowego K-2390 w Kłodzku zlokalizowanego na terenie działki nr 30/1 obręb Zacisze w Kłodzku. Wykonana dokumentacja projektowa winna zawierać wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego, zgodnego z prawem i wymaganiami Zamawiającego, osiągnięcia efektu rzeczowego. Dokumentacja obejmować będzie wszystkie niezbędne roboty budowlane w stopniu szcegółowości pozwalającym na jednoznaczne ich zdefiniowanie. Zadanie ma być realizowane zgodnie z opracowanym Programem Fukcjonalno - Użytkowym oraz Opisem Zakresu realizacji przebudowy bramy.