2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toelatingsprocedure - Jeugdhulp zorgregio Middel-IJssel/Oost-Veluwe
Beschreibung: De gemeente Apeldoorn, de gemeente Brummen, de gemeente Epe, de gemeente Hattem, de gemeente Heerde, de gemeente Lochem, de gemeente Voorst en de gemeente Zutphen voeren samen de toelatingsprocedure individuele voorzieningen jeugdhulp uit, maar sluiten als individuele gemeenten een raamovereenkomst met de individuele jeugdhulpaanbieders die succesvol de toelatingsprocedure doorlopen. De opdracht ziet op het leveren van individuele voorzieningen in het kader van de Jeugdwet aan jeugdigen en/of hun gezin. De wijze waarop de gemeenten de tarieven hebben berekend is opgenomen in de bijlage 1b.. Zij hebben bij die berekening expliciet rekening gehouden met en voldaan aan wettelijke verplichtingen op basis van artikel 2.12 Jeugdwet jo. artikel 2.3 Besluit Jeugdwet, de gemeentelijke verordeningen en jurisprudentie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft een open house toelatingsprocedure. Elke potentiële jeugdhulpaanbieder kan tot 7 april 2025 een verzoek indienen voor deelname aan de toelatingsprocedure. Na deze datum nemen de gemeenten verzoeken tot deelneming niet meer in behandeling. Individuele gemeenten hanteren een toelatingsprocedure voor potentiële jeugdhulpaanbieders, waarbij zij kunnen aangeven welke producten zij willen leveren en voor welke gemeenten. De toelatingsprocedure herhaalt zich periodiek. Aanmeldingen hiervoor moeten uiterlijk 1 maart van het lopende kalenderjaar binnen zijn. Gemeenten sluiten vervolgens op 1 juli overeenkomsten met gekwalificeerde aanbieders, die per 1 januari van het daaropvolgende jaar ingaan. Na een succesvolle gunningsfase wordt een raamovereenkomst gesloten, zonder afnameverplichting of -garantie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Jeugdhulp zorgregio Middel-IJssel/Oost-Veluwe
Beschreibung: De gemeente Apeldoorn, de gemeente Brummen, de gemeente Epe, de gemeente Hattem, de gemeente Heerde, de gemeente Lochem, de gemeente Voorst en de gemeente Zutphen voeren samen de toelatingsprocedure individuele voorzieningen jeugdhulp uit, maar sluiten als individuele gemeenten een raamovereenkomst met de individuele jeugdhulpaanbieders die succesvol de toelatingsprocedure doorlopen. Elke individuele gemeente krijgt dus verschillende raamovereenkomsten met eigen jeugdhulpaanbieders. Jeugdhulpaanbieders die voor meer gemeenten gaan leveren, krijgen een eigen raamovereenkomst met elk van die gemeenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2026 en loopt tot en met 31 december 2030. Partijen kunnen de raamovereenkomst na het verstrijken van de looptijd drie keer verlengen met steeds een periode van 24 kalendermaanden.