2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mededingingsprocedure met onderhandeling voor de aanstelling van een aggregator en de ter beschikkingstelling van dienstverlening voor het vermarkten van flexibiliteitsdiensten
Beschreibung: De Opdracht, in de vorm van een Raamovereenkomst, heeft als doel een Aggregator aan te stellen die de flexibele middelen van de Eindklanten van veb kan valoriseren. Deze Opdracht behandelt het aansturen en optimaliseren van Assets (BESS en PV-installaties), zowel voor afzonderlijk geplaatste Assets als voor geïntegreerde combinaties van deze Assets die aanwezig zijn of in de toekomst zullen worden gerealiseerd op diverse klantlocaties.
Interne Kennung: VEB202601_LEV01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VEB202601_LEV01 - 1
Beschreibung: Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1