2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyhřívaný čistič helia
Beschreibung: Předmětem plnění Zakázky je dodávka laboratorního přístroje pro Zadavatele v rozsahu a za podmínek stanovených Výzvou, která reflektuje podmínky stanovené zadavatelem pro část 8 zakázky "Laboratorní přístroje 2025" (zahájenou 4. 8. 2025 pod evidenčním číslem VVZ Z2025-043809), kdy v rámci této části zakázky zadavatel neobdržel jedinou nabídku a proto jí v souladu s §63 odst. 1 písm. a) zadává v rámci jednacího řízení bez uveřejnění. Dodávka zahrnuje vyhřívaný čistič helia (1 ks).
Interne Kennung: P25V00001145
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel vybral na základě jednacího řízení bez uveřejnění (které zahájil výzvou k jednání) nabídku dodavatele, který splnil všechny podmínky (shodné s podmínkami původního zadávacího řízení).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001