2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangen kademuur Haven vak M2
Beschreibung: Het vervangen van de kademuur langs de oost zijde van de Haven. In Maassluis bekend onder vak M2. Naast het vervangen van de kademuur dient de buitenruimte te worden heringericht. Het vervangen van ca. 210 meter kademuur. Het herinrichten van ca. 3000m2 buitenruimte.
Interne Kennung: 24004
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45243600 Bau von Kaimauern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45241100 Bau von Kais
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het vervangen van de kademuur langs de oost zijde van de Haven. In Maassluis bekend onder vak M2. Naast het vervangen van de kademuur dient de buitenruimte te worden heringericht. Het vervangen van ca. 210 meter kademuur. Het herinrichten van ca. 3000 m2 buitenruimte.
Interne Kennung: 1
107393-2026 - Mededinging
Nederland – Bouwen van kademuren – Vervangen kademuur Haven vak M2
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervangen kademuur Haven vak M2
Interne identificatiecode: 24004
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45243600 Bouwen van kademuren
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud, 45241100 Bouwen van kades
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1