See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling ontwerpteam - Renovatie van het kantoorgebouw Blokkestraat
Beschreibung: Deze opdracht betreft een occasionele gezamenlijke opdracht cf. artikel 48 van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten waarbij WM Elan en Politiezone MIRA samen optreden als aanbesteder en waarbij WM Elan belast is met het beheer van de plaatsingsprocedure. Het projectgebied situeert zich aan de Blokkestraat 27- 27A in 8550 Zwevegem De aankoop van deze site vormde voor beide organisaties een opportuniteit om deze te herwaarderen als een nieuwe kantoorsite. De nabijheid is een meerwaarde gezien er ook functionele linken zijn. Er wordt echter voor één bouwproject gekozen in functie van de samenhang en afstemming. Het voorwerp van de opdracht betreft een volledige architectuuropdracht met inbegrip van alle studies inzake stabiliteit, technieken, EPB- en ventilatieverslaggeving en akoestiek (doch m.u.v. de veiligheidscoördinator en andere niet specifiek aangeduide disciplines). De ontwerpopgave bestaat uit de doorgedreven renovatie/aanpassing van het bestaande gebouw tot een hedendaagse en toekomstbestendige werkomgeving. Bijzondere aandacht gaat uit naar het creëren van comfortabele en aangename kantoorruimtes, het voorzien in een klimaatneutraal en flexibel/aanpasbaar gebouw. Hierbij functioneren de Politie en WM Elan als twee afzonderlijke entiteiten.
Interne Kennung: PPP18G-174/6018/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros