See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów kwatermistrzowskich, ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z HDS oraz ciężkiego samochodu ratownictwa chemiczno - ekologicznego z podziałem na części
Vorherige Bekanntmachung: 326789-2024
Interne Kennung: WL.2371.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone było w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy Prawo zamówień publicznych. 1. Wykonawca mógł złożyć tylko jedną ofertę na daną część zamówienia. 2. Treść oferty musiała odpowiadać treści SWZ. 3. Ofertę należało sporządzić w języku polskim poprzez wypełnienie Formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ oraz podpisanie go przez osobę uprawnioną zgodnie z zasadami reprezentacji obowiązującymi u danego Wykonawcy, wynikającymi z wewnętrznej organizacji Wykonawcy lub właściwych przepisów regulujących zasady reprezentacji danego Wykonawcy albo przez umocowanego przedstawiciela Wykonawcy. 4. Na ofertę składał się Formularz oferty sporządzony wg wzoru Formularza oferty stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ wraz z wymaganymi SWZ dokumentami, tj.: a) oświadczenie JEDZ dotyczące następujących podmiotów: Wykonawcy składającego ofertę indywidualnie oraz każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego; b) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ – dla Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; c) dokumenty, z których wynikało uprawnienie lub umocowanie do podpisania oferty, a jeżeli oferta została podpisana przez pełnomocnika lub innego przedstawiciela – pełnomocnictwo lub inny dokument umocowujący lub upoważniający do podpisania oferty w imieniu Wykonawcy, chyba że Zamawiający będzie mógł uzyskać ww. dokumenty za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; d) pełnomocnictwo wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w przypadku złożenia oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego. 5. W przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż Załącznik nr 2 do SWZ, powinien on zawierać wszystkie wymagane informacje i oświadczenia określone w tym załączniku. Formularz oferty nie podlegał uzupełnieniu na zasadach określonych w art. 128 ust. 1 ustawy PZP, z zastrzeżeniem wyjaśnienia oferty na podstawie art. 223 ust. 1 ustawy PZP lub poprawienia ofert na podstawie art. 223 ust. 2 i 3 ustawy PZP. 6. Forma oferty oraz dokumentów składanych razem z ofertą: a) poprawnie wypełniony formularz oferty należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym; b) oświadczenie JEDZ dotyczące Wykonawcy oraz Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym; c) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego dotyczące Wykonawcy oraz Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym; d) dokumenty, z których wynika uprawnienie lub umocowanie do podpisania oferty – jeżeli dokumenty te mają postać dokumentu elektronicznego, przekazuje się ten dokument, przy czym powinny one mieć formę elektroniczną, jeżeli natomiast dokumenty te zostały wystawione jako dokument w postaci papierowej, należało przekazać cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej; e) pełnomocnictwo dla jednego z Wykonawców do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego należało złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a jeżeli zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznymi podpisami, należało złożyć cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym; f) pełnomocnictwo lub upoważnienie Wykonawcy składającego ofertę indywidualnie dla innego podmiotu do podpisania oferty należało złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a jeżeli zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, należy złożyć cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 7. Zamawiający dopuścił następujące formaty danych formularza ofertowego oraz załączników w postaci elektronicznej: .txt, .rtf, .pdf,.xps, . odt, .ods, .odp, .doc, .xls, .ppt, .docx, .xlsx, .pptx, .csv, .jpg (.jpeg), .tif (.tiff), .geotiff, .png, .svg, . wav, .mp3, .avi, .mpg, .mpeg, .mp4, .m4a, mpeg4, .zip,.tar, .gz (.gzip), .7Z, .xsl, XAdES, PAdES, CadES. 8. Szczegółowe zasady dotyczące przygotowania ofert reguluje SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung, 44482100 Feuerwehrschläuche, 35125300 Sicherheitskameras, 34942000 Signalgeräte, 32236000 Funktelefone, 35111400 Brandfluchtgeräte, 44511000 Handwerkzeug, 43830000 Elektrowerkzeuge, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 32333100 Videorecorder, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30213200 Tablettcomputer, 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa 2 szt. samochodów kwatermistrzowskich 6x6
Beschreibung: Przedmiotem Części I zamówienia jest dostawa 2 szt. samochodów kwatermistrzowskich 6x6, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: WL.2371.4.2024 - część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Dostawa 2 szt. samochodów kwatermistrzowskich 4x4
Beschreibung: Przedmiotem Części II zamówienia jest dostawa 2 szt. samochodów kwatermistrzowskich 4x4, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1B do SWZ.
Interne Kennung: WL.2371.4.2024 - część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z HDS
Beschreibung: Przedmiotem Części III zamówienia jest dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z HDS, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1C do SWZ.
Interne Kennung: WL.2371.4.2024 - część III
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratownictwa chemiczno-ekologicznego.
Beschreibung: Przedmiotem Części IV zamówienia jest dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratownictwa chemiczno-ekologicznego, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1D do SWZ.
Interne Kennung: WL.2371.4.2024 - część IV